O centru

Lokalita

Budova Centra Šumavská se nachází na stejnojmenné ulici v městské části Brno-střed. Areál je ohraničen ze severu ulicí Šumavská, ze západu ulicí Botanická a z jihu ulicí Ptašínského. Nachází se zhruba 2 km severně od historického centra města Brna, v oblasti se smíšenou zástavbou.

Dopravní dostupnost

Areál je velmi dobře dopravně dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. V jeho bezprostřední blízkosti se nacházejí stanice autobusu (Botanická ulice) i tramvaje (Štefánikova ulice). S centrem spojují danou lokalitu dvě radiály tj. ulice Veveří a Štefánikova, mezi kterými je Areál situován. Po nedalekém městském okruhu se lze z areálu snadno a rychle dopravit na brněnské výstaviště nebo na dálnici D1, i na severní tah směrem na Svitavy.

Popis areálu

Budova byla postavena v roce 1925. Jedná se o stavbu s betonovou konstrukcí obdélníkového půdorysu, která sestává ze čtyř navzájem propojených křídel. Toto uspořádání vytváří uvnitř bloku prostorný dvůr. Budova má dva hlavní vchody z ulice. Do dvora se vjíždí branou z ulice anebo vchází jedním ze čtyř vstupů přímo z budovy. Celá budova včetně dvora je podsklepena jedním podzemním podlažím. Nad úrovní země má budova tři nadzemní podlaží. Celková plocha budovy je cca 28.000 m2. Vedle ní se nachází oplocené prostranství s vjezdem z Botanické ulice, které slouží jako parkoviště pro nájemce, dále je zde i možnost parkování na přilehlých komunikacích kolem budovy. Centrum Šumavská nabízí téměř 17.500 m2 pronajímatelných kancelářských a skladovacích ploch, které jsou obslouženy dvěma výtahy. V uplynulých letech prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí exteriéru, interiéru a technologií, standard kanceláří je typu B.

Služby

  • Přístup do budovy je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Možnost pronájmu parkovacího místa – kapacita cca 135 parkovacích míst, která jsou pod 24hodinovou ochranou
  • Možnost pronájmu reklamní plochy na světelném banneru
  • Možnost využití telefonních linek z naší ústředny
  • Poštovní podatelna
  • Restaurace a bufet

Centrum Šumavská je tím pravým místem pro Vaše podnikání.

 

 

Další pronájmy